יום שבת, 28 בדצמבר 2013

כריסמס בירושלים


למרות שכאן זה ממש לא אירופה, לא חסר אוירת חג בירושלים - צריך רק לדעת איפה לחפש אותה. במקרה הזה מצאתי אותה בעיר העתיקה. למעשה צילמתי את התמונות לפני שנה בדיוק ואני יכולה רק לשער שהשנה הזו אינה שונה מהאחרות - אותה אוירת חג שוררת במקומות אותם פקדתי אשתקד כדי לספוג קצת השראה ולהרגיש בחו"ל. התמונות הראשונות מהפוסט צולמו בליל המיסה בכנסיית הדורמציון, חוויה מדהימה שלצערי השנה נאלצתי לוותר עליה מפאת חוסר זמן. בכל מקרה, כדאי שאחזור לעסוק בענייני המטלות ללימודים אם אני לא רוצה לפספס השנה גם את חגיגות הסילבסטר.

התמונות צולמו בין היתר במתחם כנסיית נוטרדם בירושלים, העיר העתיקה והאימקא.

שבוע נהדר שיהיה וסיום מוצלח של שנת 2013 לכולם!

יום שלישי, 17 בדצמבר 2013

White Jerusalem

תמונות מסכמות מהסופ"ש האחרון, שהיה ללא ספק אחד היפים (והארוכים!) שהיו לי. בינתיים הקסם הספיק להתפוגג לו וירושלים הפכה להיות אנדרלמוסיה של קרחונים אפרפרים וחלקים, גזעי עצים שבורים באמצע הרחוב, כבישים פקוקים ואנשים שמנסים לעשות את דרכם בין כל אלה, ולא ליפול. היום גם סופסוף פינו את שאריות השלג מהרחוב שלי וכעת החזרה לשיגרה אחרי חופש ארוך נראית כמו דבר מבורך ביותר.

המשך שבוע נהדר שיהיה.

יום חמישי, 12 בדצמבר 2013

Magic

בתמונות: מעיל - מאיביי, מגפוני גומי - מחנות אלמונית ברחוב יפו (ירושלים), צעיף - זארה, כובע - מנגו.

אז ירד כאן שלג הבוקר.למרות שהייתי ממש סקפטית ולא האמנתי שבאמת זה יקרה ציפתה לי (ולכל הירושלמים...) הפתעה נהדרת על הבוקר. התוכניות הרגילות הושבתו ויצאנו לשוטט. בינתיים השלג כבר פסק אך נראה (אם להאמין לתחזית בירושמיים) שנקבל ממנו עוד כמה מנות נדיבות בסופשבוע.

סופ"ש חורפי ונפלא שיהיה, ותודה לרועי על התמונות!