יום שבת, 5 בנובמבר 2011

After the rain
בתמונות: ז'קט - אני תפרתי, סריג וגרביונים - פול אנד בר, חצאית ומוקסינים - זארה, תיק - הוניגמן, צעיף - ממזמן.

התמונות צולמו אתמול אחר הצהריים, אחרי שהגשם הפסיק לרדת והיה יחסית חמים. ירושלים לא מפסיקה להפתיע בכל הקשור לרחובות שקטים ומקסימים שאני מוצאת ממש ליד הבית, כך שאני מגלה עוד ועוד לוקיישנים מצויינים לצילום, מבלי שאצטרך לחפש אותם.
מזג האויר נהיה קריר מיום ליום ונראה שהחורף הירושלמי ממנו אני לא כ"כ מתלהבת, בלשון המעטה, מתחיל להתגנב ולהראות את אותותיו ביתר שאת. השנה גמלה בליבי החלטה שאני חייבת לוותר על דיכאון החורף, אשר פוקד אותי מדי שנה בעונה הקרה ולנסות לשם שינוי להנות. או לכל הפחות להשלים עם סגריריות, הקור והגשם שמביאה איתה עונת החורף.
ימים יגידו אם ההחלטה הזו תחזיק מעמד אבל בעיקר אני מקווה שלחורף יהיו גם כמה דברים טובים באמתחתו, הפעם.
הז'קט שאני לובשת נתפר על ידי בקורס בסמסטר הראשון בבצלאל שנה שעברה וזו הפעם הראשונה שאני מעיזה ללבוש אותו. למעשה זה הג'קט הראשון שלי, שכן איני מחשיבה את עצמי לחובבת מחוייטים (למרות שאולי אהפוך לאחת כזאת מתישהו), כנראה בגלל שהם תמיד מתקשרים לי למראה יחסית מבוגר. מאותה סיבה, השילוב המועדף עליי של ז'קטים/בלייזרים הוא עם טישרטים או סריגים ילדותיים - כדי לייצור קונטרה מספקת למראה הכללי.

תודה רבה ליוסי על הצילומים! שבוע מקסים שיהיה ובהצלחה לכל הסטודנטים בסמסטר החדש!

יום שישי, 4 בנובמבר 2011

החורף של לארה סטון

אחת מההפקות המוצלחות ביותר שיצא לי להיתקל בהן לאחרונה. לארה סטון קצת קשה לזיהוי בפריימים המדוייקים האלה, אך ברגע שמזהים שזו היא אין ספק שגם מגיעים למסקנה שמדובר בהפקה גאונית. על הסטיילינג אחראית לא אחרת מאשר קארין רויטפלד והצלם הינו מריו טסטינו. תוסיפו לזה את לארה סטון, פאה ורדרדה של זקנות ומבט מפתה וקיבלתם הפקה שהיא לא פחות ממושלמת.
התמונות צולמו לגליון החורף של מגזין V ונלקחו מכאן.

סופשבוע חורפי ואופנתי שיהיה!